Jak se připravit na Narozeninové focení

Atelier najdete zde.

V Ateliéru mám k dispozici všechny narozeninové rekvizity tzn. dřevěná číslice (1-3 roky), rozety, girlandy, bedýnky, postýlky, kožešiny, hračky, makety dortíků (mám jich více na výběr – fotografie pro představu najdete v narozeninové galerii). Pouze je třeba zajistit si balónky, většinou s nimi dítě odchází 🙂 skvělé je, pokud je nafouknete heliem, krásně drží ve vzduchu a lze je za něco přivázat event. dát více spojených balonků do ruky dítěte. Pokud budete chtít mít vlastní upečený dortík ( není třeba nic složitého, lze piškotové těsto a dozdobit, navrch šlehačka nebo ovocný nepečený dortík ) a nechat dítě na konci focení v něm trochu popatlat 😀 (poté vemte sebou věci na převlečení) a dejte mi prosím předem vědět, že budete mít dortík vlastní!

Pro venkovní focení mám rovněž připravené rekvizity, ale pouze omezeně ( např. dřevěné číslo, bedýnka nebo postýlka nebo kočárek, auto nebo vozík nebo letadlo pro kluky dle domluvy), jde spíše o přirozenou formu focení bez příliš mnoho rekvizit. Dortíky samozřejmě ano ( předem se domluvíme, zda budete mít vlastní nebo budete chtít zajistit maketu dortu ode mě ). 

Oblečení: ideálně sladěni všichni členové rodiny, krásný efekt je vidět na výsledných fotografiích, doporučuji světlé barvy ( všem sluší bílá, holčičkám starorůžová, fialová, meruňková, žlutá / kluci hnědá, béžová, modrá, zelená, žlutá) bez potisků a nápisů!!, šatičky, sukýnky pro děvčata, košile nebo triko pro kluky (bez potisků a vzorů!), červená kostka je také možná ve vzorech, v ateliéru fotím převážně bez bot a ponožek 😀 event. u holčiček k šatičkám můžete botičky nechat (čisté). V každém případě platí pravidlo v jednoduchosti je krása 🙂 budu se na Vás moc těšit!